
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | ±5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.55 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Self Resonant Frequency | 1.3 GHz |
| Type | Multilayer |
| Q Factor | 8 |
| DC Resistance (DCR) | 500 mΩ |
| Shielding | Unshielded |
| Inductance | 33 nH |
| Core Material | Ferrite |
| Current Rating | 200 mA |
Stock: 31
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02844
Ext.Price$0.02844
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02844 | $0.02844 |
| 10 | $0.01422 | $0.14220 |
| 50 | $0.01094 | $0.54700 |
| 100 | $0.00983 | $0.98300 |
| 500 | $0.00883 | $4.41500 |
| 1000 | $0.00832 | $8.32000 |
| 3000 | $0.00784 | $23.52000 |
| 5000 | $0.00739 | $36.95000 |
| 10000 | $0.00696 | $69.60000 |
| 30000 | $0.00648 | $194.40000 |
| 50000 | $0.00604 | $302.00000 |
